Koka iekšdurvis

Get Adobe Flash player

Produkti var atšķirties no attēlos un animācijās redzamajiem, lai iegūtu precīzu informāciju, lūdzu, konsultējieties ar pārdošanas projektu vadītājiem.

Iekšdurvis ir viens no būtiskiem telpu interjera elementiem, taču nedrīkst aizmirst, ka durvis kalpo arī skaņas un dažādu smaržu izolēšanai dzīvojamajās telpās.

Koka iekšdurvis piešķirs telpām mājīgu un dabisku atmosfēru, turklāt tās dažādi krāsotas vai lakotas piestāvēs jebkuram interjeram. Koka iekšdurvis, kas apstrādātas ar piemērotu laku, ir ērti kopjamas un saglabā savas vizuāli labās īpašības maksimāli ilgi.

Iekšdurvis var būt atveramas vai atbīdāmas un koku iespējams kombinēt ar dažādiem stikla elementiem, padarot iekšdurvis smalkākas un ļaujot starp telpām plūst gaismai.

SIA „Staļi” piedāvā koka iekšdurvis pēc dizaina un tonējuma pieskaņot kopējam telpu interjeram. To iespējams izdarīt, interneta katalogā izvēloties durvju veidu, krāsu un laku toni, rokturus un izmēģināt, kā konkrētās durvis izskatīsies uz atbilstošu sienu un grīdas fona.

Vienas vērtnes koka iekšdurvis

koka iekšdurvis

Vienas vērtnes iekšdurvis „Staļi” ražo no līmēta masīvkoka, kas nodrošina labu skaņas izolāciju, izturību, ērtu kopšanu un vizuālu pievilcību. Koka iekšdurvis ir dabiskas un patīkamas lietošanā, padarot telpas mājīgas.

Koka iekšdurvis iespējams krāsot vai apstrādāt ar īpašām lakām, pieskaņojot tās interjeram un garantējot durvju noturību pret mitrumu vai citiem ārējās vides apstākļiem. Ja koka durvis profesionāli ieliktas, izmantojot kvalitatīvas eņģes, to kalpošana ir ilglaicīga un ērta.

Koka iekšdurvju vēršanās virziens un izmērs vienmēr tiek noteikts individuāli atkarībā no telpu izvietojuma un specifikas.

Standarta komplektācija 40 mm biezām koka iekšdurvīm:
Izejmateriāls: priede optimēta, priede natūra vai ozols
Rāmis: 60 x 82 mm
Vērtne: 45 x 120 mm
Stikls: 4-6 mm biezs stikls, vai koka pildiņš
Rokturi: Pēc pasūtītāja izvēles
Eņģes: Exacta 3D
Apdare: Remmers lakas vai krāsas pēc RAL kataloga

Divviru koka iekšdurvis

divviru koka iekšdurvis

Staļi ražotās līmētā masīvkoka iekšdurvis ir ilgstoši izturīgas, skaņu necaurlaidīgas, un patīkami darbojas ikdienas eksplutācijā, kas garantē augstāko iespējamo komfortu.

Arī iekšdurvīm Staļi izvēlas tikai koku. Neviens cits materiāls nespēj nodrošināt patīkami smagnējo durvju vēršanās sajūtu, kas komplektā ar kvalitatīvām eņģēm garantē ērtu to lietošanu.

Koka iekšdurvju dizaina un krāsu/ laku plašā izvēles iespēja garantē risinājumu jebkuram projektam vai iecerei.

Koka iekšdurvju vēršanās virziens un izmērs vienmēr tiek noteikts individuāli. Kā arī piedāvājam mūsu amatnieku kvalitatīvu durvju montāžu.

Standarta komplektācija 40 mm biezām koka iekšdurvīm:

Rāmis: 60 x 82 mm
Vērtne: 45 x 120 mm
Stikls: 4-6 mm biezs stikls, vai koka pildiņš
Rokturi: Pēc pasūtītāja izvēles
Eņģes: Exacta 3D
Apdare: Remmers lakas vai krāsas pēc RAL kataloga

Copyright 2007 Staļi. All rights reserved

SIA "Staļi", Cēsis, T.: +371 64122460, F.: +371 64123578, M.: +371 29228627
SIA "Staļi", Rīga, T.: +371 67930007, F.: +371 67930004