Koka logi

Get Adobe Flash player

Produkti var atšķirties no attēlos un animācijās redzamajiem, lai iegūtu precīzu informāciju, lūdzu, konsultējieties ar pārdošanas projektu vadītājiem.

Koka logi nodrošina dabisku un veselīgu vidi

„Staļi” ražotie koka logi iederēsies kā modernā, tā tradicionālā arhitektūrā, jo to dizains un funkcionalitāte piemērojama dažādajām vides un māju projektu prasībām. Koka logi nodrošinās telpās optimālu gaisa apmaiņu, veidos dabisku un ērti lietojamu vidi.

Logi tiek ražoti no priedes un ozola koka, to īpaši apstrādājot. Tas nodrošina logiem izturību, vieglāku kopšanu, taču vienlaikus ļauj saglabāt labās dabiska materiāla īpašības ilgāk.

Koksne joprojām tiek atzīta par labāko siltuma izolatoru, kas ļauj izvairīties arī no kondensāta veidošanās uz logu rāmjiem. Koka logi nodrošinās siltas telpas ziemā un saglabās vēsumu karstās vasarās.

Pateicoties koksnes sastāvam, tajā nepārtraukti notiek gaisa un mitruma apmaiņa, kas nodrošina telpās dzīvošanai un strādāšanai labvēlīgu mikroklimatu. Telpās ar koka logiem ir daudz patīkamāk uzturēties maziem bērniem, veciem cilvēkiem un ikvienam, kas rūpējas par savu veselību.

Koka logu skaņas izolācija lielā mērā ir atkarīga no blīvējumiem un stikla paketes veida, taču viennozīmīgi var apgalvot, ka mūsdienās tehnoloģijas ir tik augstu attīstītas, ka nodrošina ļoti augstu skaņas izolāciju.

Tāpat pateicoties jaunajām tehnoloģijām, kas ietvertas koka logu ražošanā, to mūža ilgums nereti ir pat garāks par plastmasas logu dzīvotspēju. Tā kā koksne labi iztur temperatūras svārstības, gadalaiku maiņa un citi apstākļi neatstāj paliekošas sekas uz konstrukciju izturību.

Lai arī koks ir degošs materiāls, „Staļi” koka logi tiek apstrādāti ar īpašiem nekaitīgiem šķidrumiem, kas aizkavē koksnes degšanu, tādējādi paaugstinot drošību. Salīdzinot ar plastikātu, koks degot neizdala dioksīdus, turklāt degšanas process nav tik straujš.

SIA „Staļi” piedāvā koka logus pēc dizaina un tonējuma pieskaņot kopējam telpu interjeram. To iespējams izdarīt, interneta katalogā izvēloties logu veidu, pieskaņotus rokturus, kā arī krāsu un laku toni, lai izmēģinātu, kā logi izskatīsies uz atbilstošu sienu un grīdas fona. Interneta katalogā redzamie dizaini ir tikai daļa no pieejamā. Pasūtījumus iespējams izgatavot ļoti individualizēti pēc katra cilvēka vēlmēm un vajadzībām.

Angļu tipa koka logi

angļu tipa koka logi

Angļu tipa koka logiem eņģes tiek stiprinātas pie augšējās un apakšējās rāmja iekšmalas, tādējādi ļaujot logu atvērt uz āru līdz pat 90 grādu leņķim. Atšķirībā no līdzīgajiem skandināvu tipa logiem, šiem rāmis ir šaurāks – 69 mm un tie aprīkoti ar divstiklu paketi, nodrošinot labu siltuma un skaņas izolāciju. Pieejami dažādi stikla pakešu varianti.

Angļu tipa logus iespējams aprīkot ar īpašiem drošības āķiem, garantējot papildus aizsardzību pret ielaušanos. Šādus koka logus parasti izvēlas privātmājām vai ofisiem, kur saimnieki nav nepārraukti uz vietas, bet vēlas būt pārliecināti par sava īpašuma drošību.
Angļu tipa logus SIA „Staļi” izgatavo no ozola vai priedes masīvkoka.

Standarta komplektācija angļu tipa (casement) koka logiem:

Izejmateriāls: priede optimēta, priede natūra vai ozols
Rāmis: 69 x 71 mm
Vērtne: 69 x 63 mm
Stikls: 2 stiklu stikla pakete (24 mm) ar selektīvo pārklājumu un argona gāzi
Koka ūdens noteces
Ventilācijas atvere
Drošības āķi
Furnitūra: Winlock
Rokturis: Bombardier
Apdare: Lakas vai krāsas pēc RAL vai NCS kataloga

 

Vācu tipa koka logi

vācu tipa koka logi

Vācu tipa koka logi ir verami uz iekšu un atgāžami ar vērtni uz augšu. Pateicoties vienkāršajai kopšanai, tie šobrīd ir pieprasītākie logi Eiropā un arī Latvijā. Vācu tipa koka logi ir piemēroti dažādiem vēdināšanas režīmiem, tos attiecīgi atverot pilnībā, vērtni atgāžot par 10 cm vai atstājot ziemas vēdināšanas režīmā, kad vērtne atgāžas tikai par 7 mm. Šādi iespējams regulēt gaisa apmaiņu telpā atkarībā no laika apstākļiem un nepieciešamības, vienlaikus saglabājot pietiekoši augstas siltuma un skaņas izolācijas īpašības.

Vācu tipa koka logus iespējams izgatavot dažādās formās un lielumos, pieskaņojot katra projekta vajadzībām. Logi var būt kantaini, trijstūraini, apaļi, arkas vai jebkādas citas formas, verami kā arī neverami. Neverami  koka logi visbiežāk tiek izmantoti sabiedriskās ēkās, veikalu skatlogiem vai arī dzīvojamo māju pirmajos stāvos, kur tos iespējams tīrīt no ārpuses. Tāpat ieejami dažādi gan stiklu dalošie, gan dekoratīvie loga rūtojumi, kas ļauj piešķirt mājai īpašu stilu un padara stikla paketi izturīgāku pret ārējās vides iedarbību.

Loga skaņas un siltuma izolācija ir atkarīga no izvēlētās stikla paketes biezuma. Loga stikla paketes ir izgatavotas diviem vai trim stikliem ar selektīvo pārklājumu un piepildītas ar argona gāzi, kas nodrošina maksimālu izolāciju kā karstā vasarā, tā salā.
Vācu tipa koka logi ir sertificēti SP Technical Institute of Sweden.

Standarta komplektācija IV68 profila logiem:
Izejmateriāls: priede optimēta, priede natūra vai ozols
Rāmis: 68 x 82 mm
Vērtne: 68 x 82 mm
Stikls: 2 stiklu stikla pakete (26 mm) ar selektīvo pārklājumu un argona gāzi
Alumīnija ūdens noteces uzlika
Rokturi: Roto Frank
Eņģes: Roto Frank
Apdare: Lakas vai krāsas pēc RAL vai NCS kataloga

Standarta komplektācija IV78 profila logiem:
Izejmateriāls: priede optimēta, priede natūra vai ozols
Rāmis: 78 x 82 mm
Vērtne: 78 x 82 mm
Stikls: 3 stiklu stikla pakete (36 mm) ar selektīvo pārklājumu un argona gāzi
Alumīnija ūdens noteces uzlika
Rokturi: Roto Frank
Eņģes: Roto Frank
Apdare: Lakas vai krāsas pēc RAL vai NCS kataloga

Standarta komplektācija IV90 profila logiem:

Izejmateriāls: priede optimēta, priede natūra vai ozols
Rāmis: 90 x 82 mm

Vērtne: 90 x 82 mm

Stikls: 3 stiklu stikla pakete (48 mm) ar selektīvo pārklājumu un argona gāzi

Alumīnija ūdens noteces uzlika
Rokturi: Roto Frank

Eņģes: Roto Frank

Apdare: Lakas vai krāsas pēc RAL vai NCS kataloga

Skandināvu Top Swing koka logi

skandināvu top swing koka logi

Skandināvu Top Swing logu unikālā īpašība ir īpaši veidotās eņģēs un vēršanās tehnoloģija, kas ļauj logu pilnībā apgriezt ar ārpusi uz iekšu. Tas ļauj logus viegli kopt, kā arī nodrošina īpašu pieeju gaisa apmaiņai telpās.

Eņģes ir iestiprinātas abās loga sānu malās, savukārt rokturis – apakšā. Tas ļauj atvērt loga apakšējo malu, tādējādi istabā saglabājot silto gaisu un nodrošinot energoefektivitāti. Šāda tipa logus izmanto zema energopatēriņa jeb pasīvajās ēkās. Eņģu konstrukcija aprīkota ar atvēršanas ierobežotāju, kas sākotnēji logu ļauj atvērt līdz 100 mm un darbojas arī tad, ja logs ir apgriezts par 180 grādiem. Pagrieziena bloķētājs ir ļoti noderīgs tad, ja mājās ir mazi bērni, jo loga atvēršana tiek ierobežota.
Skandināvu tipa logos iespējams montēt divu vai pat trīs stiklu paketes 24 vai 36 mm platumā ar selektīvo pārklājumu un argona gāzi. Tas ļauj nodrošināt maksimālu siltuma un skaņas izolāciju arī bargākos klimatiskajos apstākļos.

Skandināvu Top Swing logi tiek izgatavoti no priedes vai ozola koka lamināta.

Standarta komplektācija Top Swing koka logiem:
Izejmateriāls: priede optimēta, priede natūra vai ozols
Rāmis 95 x 57 mm vai 105 x 57 mm
Vērtne 76 x 65 mm
Eņģes, veras par 180° horizontāli (Spilka Classic)
Stikls: 2 stiklu stikla pakete (24 mm) vai 3 stiklu stikla pakete (36 mm) ar selektīvo pārklājumu un argona gāzi.
Koka/alumīnija logiem arī 3 stiklu stikla pakete (44 mm) ar selektīvo pārklājumu un argona gāzi.
Alumīnija ūdens noteces uzlika
Plastikāta stikla līstes ar stiklu blīvējošo gumiju no iekšpuses
Stikla blīvējošā gumija gan no iekšpuses, gan no ārpuses
Furnitūra: Spilka Classic
Rokturis: Hoppe Tokyo
“P” marķējums koka/alumīnija logiem un vitrīnām (www.sp.se)
Apdare: lakas un krāsas pēc RAL vai NSC kataloga

Skandināvu sānu veramie koka logi

skandināvu veramie koka logi

Skandināvu sānu veramie logi ļauj pilnībā izmantot iekštelpu platību, jo to vērtnes veras uz āru gandrīz 180 grādu leņķī. Viens no to pozitīvajiem aspektiem ir arī salīdzinoši zemās izmaksas, kas pamatojamas ar koka logu konstrukcijas vienkāršību. Tajā pašā laikā skandināvi sānu veramie logi ir aprīkoti ar atvēršanas ierobežotāju, kas sākotnēji ļauj to atvērt tikai 100 mm platumā. Tas ir lietderīgi ģimenēm ar maziem bērniem.
Koka logu standarta komplektācijā ietilpst 24 mm divu stiklu pakete vai 36 mm trīs stiklu pakete, kas garantē augstāku skaņas un siltuma izolāciju.
Skandināvu sānu veramos koka logus iespējams izgatavot gan no priedes masīvkoka, gan no koka un alumīnija salikuma, kur alumīnijs tiek uzlikts uz rāmja un vērtnes ārpuses.

Standarta komplektācija Sānu veramajiem koka logiem:
Izejmateriāls: priede optimēta, priede natūra vai ozols
Rāmis: 95 x 57 mm vai 105 x 57 mm
Vērtne: 76 x 65 mm
Stikls: 2 stiklu pakete( 24mm) vai 3 stiklu pakete (36mm) ar selektīvo pārklājumu un argona gāzi.
Vērtne: 76 x 65 mm

Stikls: 2 stiklu pakete( 24mm) vai 3 stiklu pakete (36mm) ar selektīvo pārklājumu un argona gāzi.
Alumīnija ūdens noteces uzlika
Plastikāta stikla līstes ar stikla blīvējošu gumiju, vai koka stikla līstes ar silikona blīvējumu
Iebūvēta ventilācija loga rāmja augšējā daļā
Furnitūra: Spilka, IPA
Rokturis: Hoppe vai „Casement” āķi
Apdare: Lakas vai krāsas pēc RAL vai NCS kataloga
 

Skandināvu sānu griežamie koka logi

skandināvu griežamie logi

Skandināvu sānu griežamie logi ļauj pilnībā izmantot iekštelpu platību un tiem ir ērta kopšana, jo šie logi veras uz āru, turklāt eņģu konstrukcija ļauj ārējo stiklu pagriezt pilnīgi pret iekšpusi. Eņģes ir iestiprinātas loga rāmja augšējā un apakšējā malā.

Skandināvu tipa logos silikona vietā tiek izmantotas stikla blīvējošās gumijas starplikas. Stikla pakete tiek fiksēta ar plastikāta stikla līsti, kas bojājuma gadījumā ļauj viegli nomainīt stiklu.  

Pateicoties īpašas konstrukcijas atvēršanas ierobežotājam, Skandināvijas tipa logus sākotnēji iespējams atvērt tikai 100 mm platumā. Ierobežotāji darbojas arī tad, ja logs pagriezts pa 180 grādiem. Šis mehānisms noder telpās, kur uzturas mazi bērni, jo garantē drošību.

Standarta komplektācija Sānu griežamajiem koka logiem:
Izejmateriāls: priede optimēta, priede natūra vai ozols
Rāmis: 95 x 57 mm vai 105 x 57 mm
Vērtne:76 x 65 mm
Eņģes: Spilka: veras par 1800 vertikāli
Stikls: 2 stiklu pakete( 24mm) vai 3 stiklu pakete (36mm) ar selektīvo pārklājumu un argona gāzi.
Alumīnija ūdens noteces uzlika
Plastikāta stikla līstes ar stikla blīvējošu gumiju, vai koka stikla līstes ar silikona blīvējumu
Iebūvēta ventilācija loga rāmja augšējā daļā
Furnitūra: Spilka
Rokturis: Hoppe
Apdare: Lakas vai krāsas pēc RAL vai NCS kataloga

Copyright 2007 Staļi. All rights reserved

SIA "Staļi", Cēsis, T.: +371 64122460, F.: +371 64123578, M.: +371 29228627
SIA "Staļi", Rīga, T.: +371 67930007, F.: +371 67930004