PLĀTNES

Uzņēmums SIA “Staļi”, balstoties pieredzē un gūtajās zināšanās, ir attīstījis augstākās kvalitātes produkcijas ražošanu un turpina investēt modernākajos tehnoloģiskajos risinājumos, kas sniedz iespējas ne tikai atlasīt labākos izejmateriālus, bet arī apstrādāt tos, nezaudējot unikālās koka īpašības.

Priedes koka plātnes, kas ražotas SIA “Staļi”, tiek plaši izmantotas māju celtniecībā un augstvērtīgu interjera elementu, piemēram, kāpņu un mēbeļu, razošanā.

Unikālā, uzņēmumā speciāli izstrādātā, ražošanas sistēma, sniedz iespēju izgatavot priedes koka plātnes dažādos izmēros un biezumos ar augstu izturību pret deformācijām un labu skaņas un siltuma izolāciju. Piedāvājam A/A un C/C kvalitātes koka plātnes ar mitruma līmeni 8+/-2% vai 12+/-2%.

SIA “Staļi” profesionālie konsultanti palīdzēs ikvienam klientam rast risinājumu katra projekta unikālajām prasībām un vajadzībām, palīdzot orientēties plašajā plātņu izmēru piedāvājumā.

 
KOKSNES IEPAKOJUMA MATERIĀLU TERMISKĀS APSTRĀDES SERTIFIKĀTS KOKSNES IEPAKOJUMA MATERIĀLU TERMISKĀS APSTRĀDES SERTIFIKĀTS
SP (SP Sveriges Tekniska Forskningsinstitut) sertifikāts SP (SP Sveriges Tekniska Forskningsinstitut) sertifikāts
ISO 9001:2008 ISO 9001:2008
+371 28329201

KOKSNES IEPAKOJUMA MATERIĀLU TERMISKĀS APSTRĀDES SERTIFIKĀTS

BM TRADA CERTIFICATION Latvija (sertifikācijas iestāde) piešķirtais HT ISPM (International Standards For Phytosanitary Measures No. 15 (ISPM 15) Koksnes iepakojuma materiālu termiskā apstrādes sertifikāts apliecina, ka koksnes iepakojuma materiāla termiskās apstrādes tehnoloģija un procesa kvalitātes kontroles atbilstību Starptautisko fitosanitāro pasākumu standartam ISPM NR.15 (norādījumi par prasībām koksnes iepakojuma materiāliem starptautiskajā tirdzniecībā) un nodrošina kokmateriālu termisko apstrādi 30 minūtēs 56°C temperatūrā. Sertifikāts ļauj eksportēt produkciju ar sertifikātam atbilstošu koksnes iepakojamo materiālu uz daudzām valstīm, piemēram - ASV, Kanādu, Lielbritāniju, Ķīnu u.c.

SP (SP Sveriges Tekniska Forskningsinstitut) sertifikāts

SP (SP Sveriges Tekniska Forskningsinstitut) Zviedrijas Nacionālais Testēšanas un Pētniecības Institūta sertifikāts apliecina logu un durvju sagatavju ražošanas un kvalitātes uzraudzības sistēmas atbilstību noteiktajiem standartiem. Sekojot šo standartu izmaiņām attiecīgi tiek pilnveidota arī atbilstošā kvalitātes uzraudzības sistēma. Sertifikāts nodrošina uzņēmuma SIA „Staļi” ražotās produkcijas atpazīstamību un pārdošanas iespējas Skandināvijas valstīs.

ISO 9001:2008

ISO 9001:2008 ir universālākais un pasaulē pazīstamākais standarts. Atbilstība šim standartam apliecina klientiem, ka uzņēmums rūpējas par savu preču un pakalpojumu kvalitāti, uzturot kvalitātes vadības sistēmu, periodiski izejot neatkarīgu auditoru pārbaudi un apliecinot sistēmas efektivitāti ar sertifikātu.
ISO 9001:2008 sertifkāts apliecina, ka SIA “Staļi” nodrošina nemainīgi labu produkcijas un pakalpojumu kvalitāti, profesionālu, un efektīvu ražošanas un administrācijas procedūru un dokumentāciju. Atbilstoši šim standartam, SIA “Staļi” uzņēmums ir orientēts uz veiksmīgu un uzticamu komunikāciju ar klientiem viscaur projekta izstrādes gaitā. Augsta līmeņa administratīvās procedūras izpilde ļauj SIA “Staļi” nodrošināt ikviena pasūtījuma izpildi precīzi un noteiktajos termiņos.