Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Roto Patio Life bīdāmās durvis

Roto Patio Life bīdāmās durvis

Bīdāmās durvis, kas ir aprīkotas ar Roto furnitūru, funkcionalitātes ziņā ir ļoti līdzīgas GU bīdāmajām durvīm. Roto Patio Life bīdāmās durvis tiek piedāvātas ar stikla šķiedras slieksni, kas atvieglo to kopšanu. Ar atbilstošiem sliekšņiem šādas durvis teicami kalpo kā konstrukcija telpu sadalīšanai. Roto furnitūra nodrošina vieglu durvju atvēršanu, arī liela izmēra durvīm, kas var būt pat 6,5 m platumā un 2,4 m augstumā.

 

Bīdāmās durvis ir teicama alternatīva uz iekšu un āru veramajām durvīm, jo tām ir nepieciešams ļoti maz vietas. Šīs durvis vizuāli paplašina telpu, nodrošina gaismas plūsmu un ir kļuvušas par mūsdienu interjera sastāvdaļu. Lai durvis pieskaņotu gandrīz ikvienai ieejai un dizainam, mēs iesakām tās aprīkot ar sānu vai augšējo apgaismojumu.

 

SIA „Staļi” ražotās bīdāmās durvis ir izgatavotas no priedes vai ozola, pielāgojot to dizainu katram konkrētajam interjeram un mājas fasādei. Bez tam šī veida durvīm mēs piedāvājam arī dažādu stikla pakešu plašu klāstu. Bīdāmās durvis var būt izgatavotas no koka vai apvienojot koku ar alumīniju, ar ko pārklāta rāmja un vērtnes ārējā daļa.

 

Komplektācija

Izgatavošana un piegāde

Aksesuāri un iespējas

Stikli

Izejmateriāls: Priede optimēta, priedes masīvkoks vai ozols

Rāmis: 181 x 45 mm

Vērtne: 68, 78 vai 90 x 112 mm

Stikls: Divu (26 mm) vai trīs (36 vai 48 mm) stiklu pakete ar selektīvu pārklājumu un argona gāzi

Rokturis: Roto – iekšpusē, slēģis – ārpusē

Slieksnis: Roto Frank stikla šķiedra 

Furnitūra: Roto Frank 

Augstas drošības daudzpunktu slēgšanas mehānisms

Apdare: Remmers vai Sigma lakas vai krāsas pēc RAL vai NCS kataloga

 

Saistītie produkti:
Ir radušies jautājumi un vēlies, lai mēs Jums atzvanām?