Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

LOGU UN DURVJU SAGATAVES

SIA “Staļi” ražotās līmētās logu un durvju sagataves tiek izgtavotas atbilstoši IFT standartiem. Šie izejmateriāli ļauj izgatavot augstākās kvalitātes produktus ar labām siltumizolācijas un dizaina īpašībām.

Piedāvājam logu un durvju sagataves ar frēzetiem profiliem vai uz CNC iekārtam apstrādātas sagataves.

Pēc klientu specifikācijas izgatavojam sliekšņus, rāmju un vērtņu detaļas. Piedāvājam arī jau savienotus rāmjus un vērtnes.

Ja nepieciešams, visas sagataves iespējams impregnēt, gruntēt vai krāsot. Koksnes mitruma līmenis - līdz 8%.

Piedāvātie materiāli tiek izmantoti arī SIA “Staļi” premium kvalitātes koka durvju un logu ražošanā. Uzņēmuma produkcija ir starptautiski atzīta un novērtēta.

Regulāri testi uzņēmuma un starptautiskās laboratorijās apliecina visu izejmateriālu atbilstību augstākajām prasībām.

 
KOKSNES IEPAKOJUMA MATERIĀLU TERMISKĀS APSTRĀDES SERTIFIKĀTS KOKSNES IEPAKOJUMA MATERIĀLU TERMISKĀS APSTRĀDES SERTIFIKĀTS
ISO 9001 ISO 9001

KOKSNES IEPAKOJUMA MATERIĀLU TERMISKĀS APSTRĀDES SERTIFIKĀTS

BM TRADA CERTIFICATION Latvija (sertifikācijas iestāde) piešķirtais HT ISPM (International Standards For Phytosanitary Measures No. 15 (ISPM 15) Koksnes iepakojuma materiālu termiskā apstrādes sertifikāts apliecina, ka koksnes iepakojuma materiāla termiskās apstrādes tehnoloģija un procesa kvalitātes kontroles atbilstību Starptautisko fitosanitāro pasākumu standartam ISPM NR.15 (norādījumi par prasībām koksnes iepakojuma materiāliem starptautiskajā tirdzniecībā) un nodrošina kokmateriālu termisko apstrādi 30 minūtēs 56°C temperatūrā. Sertifikāts ļauj eksportēt produkciju ar sertifikātam atbilstošu koksnes iepakojamo materiālu uz daudzām valstīm, piemēram - ASV, Kanādu, Lielbritāniju, Ķīnu u.c.

ISO 9001

ISO 9001 ir universālākais un pasaulē pazīstamākais standarts. Atbilstība šim standartam apliecina klientiem, ka uzņēmums rūpējas par savu preču un pakalpojumu kvalitāti, uzturot kvalitātes vadības sistēmu, periodiski izejot neatkarīgu auditoru pārbaudi un apliecinot sistēmas efektivitāti ar sertifikātu.
ISO 9001 sertifkāts apliecina, ka SIA “Staļi” nodrošina nemainīgi labu produkcijas un pakalpojumu kvalitāti, profesionālu, un efektīvu ražošanas un administrācijas procedūru un dokumentāciju. Atbilstoši šim standartam, SIA “Staļi” uzņēmums ir orientēts uz veiksmīgu un uzticamu komunikāciju ar klientiem viscaur projekta izstrādes gaitā. Augsta līmeņa administratīvās procedūras izpilde ļauj SIA “Staļi” nodrošināt ikviena pasūtījuma izpildi precīzi un noteiktajos termiņos.

Ir radušies jautājumi un vēlies, lai mēs Jums atzvanām?