Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

SIA “Staļi” uzņēmums ir dibināts 1993. gadā un ir viens no vadošajiem koka logu un durvju ražotājiem Ziemeļeiropā. Jau vairāk kā 30 gadus uzņēmums piedāvā klientiem visā pasaulē tikai premium kvalitātes produkciju no dabīgiem izejmateriāliem. Balstoties uz ilggadējo pieredzi, SIA “Staļi” turpina augt un attīstīties, ieviešot aizvien jaunus un inovatīvus risinājumus ražošanas procesā. Spēja aktīvi sekot tirgus tendencēm un pielāgoties tām ir uzņēmuma veiksmes atslēga.

SIA “Staļi” ir ģimenes uzņēmums, kurš patreiz nodarbina vairāk kā 300 darbinieku. Nepārtraukti tiek veiktas investīcijas ražošanas iekārtās un speciālistu kvalifikācijas celšanā, kas ļauj mūsu klientiem saņemt profesionālas konsultācijas un īstenot jebkuras ieceres augstākajā līmenī. Uzņēmums piedāvā sadarbību no projekta idejas līdz gatava produkta piegādei un uzstādīšanai. SIA “Staļi” apvienojot tehnoloģiskos risinājumus un klienta ieceres, spēj realizēt gan klasiskus, gan ekstravagantus pasūtījumus. Plašas dizaina un aksesuāru variācijas iespējamas gan koka logu, gan ārdurvju, gan bīdāmo un balkona durvju sortimentā.

SIA "Staļi" aktīvi attīsta e-komercijas risinājumus, lai padarītu savu produkciju pieejamu arvien plašākam klientu lokam. Uzņēmuma e-komercijas filiāles Skandināvijas valstīs ir www.lyxfonster.se, www.fonstershop.se Zviedrijā, www.luxvinduer.dk Dānijā un www.luxvindu.no, www.premiumvinduer.no Norvēģijā, www.bloomcabin.com Nīderlandē. Savukārt Uzņēmuma interjera un dizaina preču e-komercijas filiāles ir www.lyxdekkor.se Zviedrijā un www.luxdekkor.no Norvēģijā

Stingra un nepārtraukta kvalitātes kontroles veikšana viscaur ražošanas procesā, ļauj SIA “Staļi” garantēt produkcijas kvalitāti. Lai padarītu efektivizētu šo procesu, uzņēmums ir ieviesis īpašu starptautiski atzītu kvalitātes kontroles sistēmu, kas ļauj precīzi uzraudzīt visus produkta izgatavošanas posmus.

SIA “Staļi” pateicoties standartu izpildei ir ieguvis Eiropā un citur pasaulē atzītus sertifikātus. P-mark (RISE Research Institutes of Sweden) sertifikāts, NDVK (Norsk Dør-og Vinduskontroll), ISPM HT (International Standarts for Phystosanitary Measures) sertifikāts apliecina SIA “Staļi” koka logu, un durvju augsto kvalitāti un atbilstību Eiropas līmeņa prasībām. Premium kvalitātes kokskaidu granulas ir sertificētas ar ENplus, DINplus sertifikātiem.

Uzņēmums ieguvis arī FSC® piegādes ķēdes sertifikātu 2001. gadā.

Uzņēmums ar atbildību izturas pret vidi, uzlabojot un efektivizējot savu darbību. SIA “Staļi” rūpīgi un analītiski izvērtē sadarbības partnerus koksnes izejmateriāla nodrošināšanai, izvērtējot arī tādus aspektus kā veicamo distanci no ieguves vietas līdz ražotnei.

Svarīga ir arī apstrādes līdzekļu, krāsu un materiālu izvēle. SIA “Staļi” izvēlas kvalitātīvus un modernus materiālus, lai produkts un tā ražošanas process, būtu videi un cilvēkam draudzīgs.

SIA “Staļi” izceļas ne tikai ar spēju ražot augstākās kvalitātes koka logus un durvis, bet arī nepieciešamo koka izejmateriālu izgatavošanā. SIA “Staļi” ir viens no nedaudzajiem logu un durvju ražošanas uzņēmumiem, kurā uz vietas ražo durvīm un logiem nepieciešamās koka brusas un plātnes, kas ļauj uzņēmumam vēl augstākā līmenī nodrošināt un kontrolēt savu produktu kvalitāti.

Visi koka logu, koka durvju, kokskaidu granulu un plātņu ražošanā radušies koksnes pārpalikumi tiek efektīvi savākti un izmantoti. Tas ļauj izmantot kokmateriālu pēc iespējas efektīvāk un ar atbildību pret vidi.

SIA “Staļi” produkcija - labākais no Latvijas dabas un cilvēkiem.

 
Ir radušies jautājumi un vēlies, lai mēs Jums atzvanām?