Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

PIEŠĶIRIET SAVAM MĀJOKLIM UNIKĀLU STILU UN IZSMALCINĀTU ELEGANCI AR PREMIUM KVALITĀTES KOKA LOGIEM UN DURVĪM NO SIA “STAĻI”

Laipni lūdzam SIA “Staļi” e-veikalā. Mūsu produkti apvieno laikam pāri stāvošu eleganci ar izcilu funckionalitāti, kuru nodrošina perfekta precizitāte katrā niansē. Logu un durvju izvēle nosaka ne tikai katra nama un mājokļa kopējo vizuālo koptēlu. Tie ir būtiski arhitektūras un interjera elementi, kuri piešķir īpašu noskaņu un apliecina nama saimnieka lielisko gaumi un izpratni par ilgtspējīgu dizainu un stilu. Ne mazāk svarīgi – moderniem koka logiem un durvīm jāpiemīt mūsdienu prasībām atbilstošām energoefektivitātes īpašībām un jāatbilst visām drošības prasībām. Neatkarīgi no tā vai būvējat jaunu sapņu māju, vai atjaunojat senu pērli – SIA “Staļi” piedāvā jebkurām vēlmēm un iecerēm piemērotus koka logu un durvju modeļus ar dažādu veidu dizaina un funkcionālajiem risinājumiem. Neatkarīgi no jūsu izvēlētā modeļa, logi un durvis lieliski kalpos arī ilgtermiņā, neprasot sarežģītu apkopi vai papildus investīcijas. Esam izveidojuši plašu un pārdomātu produktu klāstu, kurš atbilst mūsu klientu vēlmēm un vajadzībām visa Eiropā. Elegance un inovācijas apvienojumā ar pieredzi – SIA “Staļi” produkti nekad neliek vilties!

KĀPĒC IZVĒLĒTIES SIA “STAĻI” PRODUKTUS?

Izvēloties logus un durvis, ir vērtīgi iepazīt ne tikai piedāvāto produktu klāstu, bet arī paša ražotāja vērtības, kuras tas pārstāv. Mēs, SIA “Staļi”, esam uz izaugsmi un ilgtspējīgu ražošanu orientēts ražotājs ar vairāk kā 30 gadu pieredzi savā jomā. Esam uzkrājuši zināšanas un prasmes, bet mēs joprojām, ik dienu, tiecamies atklāt jaunas inovācijas, lai pilnveidotu un efektivizētu ražošanas un kvalitātes kontroles procesus. Jaunu tehnoloģisko risinājumu ieviešana padara produktu izgatavošanu vēl precīzāku un ļauj samazināt pasūtījumu izpildes laiku. Mēs lepojamies ar spēju piedāvāt patīkami zemas cenas par premium klases koka logiem un durvīm. Vairs nav nepieciešams liels dažādu resursu patēriņš - tas ļauj saglabāt zemu logu un durvju pašizmaksu arī brīžos, kad citi ražotāji strauji ceļ cenas. Pēdējo gadu laikā esam veikuši būtiskas investīcijas ražotnes un administrācijas ēkas modernizēšanā, lai sasniegtu Eiropas Savienības standartos noteiktos energoefektivitātes kritērijus. Tā ir investīcija ne tikai mūsu kā uzņēmuma ilgtspējā, bet arī atbildīga attieksme pret dabas resursiem un to patēriņu. SIA “Staļi” – videi draudzīgs un atbildīgs koka logu un durvju ražotājs!

KĀ IZVĒLĒTIES PIEMĒROTĀKOS KOKA LOGUS UN DURVIS TIEŠI JŪSU MĀJOKLIM?

Mājoklis ir vieta, kur atgūstam spēkus, pavadām īpašus mirkļus un aizbēgam no ikdienas kņadas. Tieši tāpēc ir tik svarīgi, lai it viss tajā izstarotu mājīgu noskaņu un būtu kvalitatīvs. Logi un durvis ir kas vairāk, kā tikai funkcionāli ēkas elementi un to izvēle sevī ietver ko vairāk par dizaina izvēli. SIA “Staļi” piedāvā atklāt koka logu un durvju nepārspējamo eleganci un estētisko kvalitāti, apvienojumā ar lielisku termoefektivitāti un funkcionalitāti. Mūsu produkti ir īpaši izstrādāti tā, lai uzlabotu jebkuras telpas un arhitektūras kopējo veidolu. Piedāvājam dažādiem arhitektūras stiliem un gaumēm atbilstošus koka logu un durvju modeļus, kuru galvenā atšķirība, uzreiz ari dizaina, ir to atvēršanas veids un funkcionalitāte. Izdarot izvēli, ņemiet vērā gan konkrētā modeļa piemērotību vides apstākļiem reģionā, kurā dzīvojat, gan to cik viegli būs veikt logu un durvju apkopes. Piemēram, ja logu paredzēts uzstādīt augstāk par pirmo stāvu, populāra izvēle ir uz iekšu veramie logi vai topsving logi. Balkona, bīdāmu un ārdurvju izvēlē, ņemiet vērā sliekšņa risinājumu un augstumu, kā arī - iespēju durvju dizainu vizuāli pieskaņot ēkas logiem, lai veidotu veiksmīgu un pārdomātu arhitektūras un interjera risinājumu kopumā. Mēs lieliski apzināmies, ka, mūsdienu straujajā ikdienas ritmā, ir svarīgi parūpēties, lai logi un durvis būtu viegli kopjamas, izturīgas un kalpotu gadiem ilgi, sniedzot maksimālu komfortu. SIA “Staļi” produkti ir ražoti tā, lai ne tikai priecētu ar savu skaistumu. Mēs nepārtraukti izaicinām sevi sasniegt vēl labākus skaņas un siltuma izolācijas rādītājus, rūpīgi atlasām furnitūras detaļu piegādātājus un veicam regulārus testus gan savā, gan dažādās, starptautiskās laboratorijās. Dzīvojiet skaistāk ar SIA “Staļi” koka logiem un durvīm!

INOVĀCIJAS DURVJU DIZAINĀ: MODERNI RISINĀJUMI AR UZSVARU UZ ILGMŪŽĪBU

Kvalitatīvas un skaistas ārdurvis ir kā apliecinājums nama saimnieka gaumei un cieņai pret kvalitāti, bet, pats svarīgākais – tām ir liela nozīme jūsu mājokļa drošībā. Visas SIA “Staļi” ārdurvis tiek aprīkotas ar konkrētajam modelim piemērotāko furnitūru, kas paredz drošu durvju aizslēgšanu un ērtu lietošanu ikdienā. Slēdzenes, eņģes un citi aksesuāri, kurus uzstādām mūsu produktiem, ir iepriekš pārbaudīti, lai garantētu to izturību un prefektu veikstpēju ilgtermiņā. Atsevišķiem ārdurvju modeļiem ir iespējams vērtni fiksēt speciālos ventilācijas režīmos, ļaujot droši vēdināt telpas. Pareizo koka iekšdurvju izvēle ir, salīdzinoši, vienkāršāka, bet ne mazāk svarīga. Mūsu piedāvātās paņeļu iekšdurvis ir īpaši SIA “Staļi” inženieru izstrādāts produkts, kurš apvieno kvalitāti ar zemu cenu. Tās lieliski nodrošina privātumu un skaņas izolāciju starp telpām un to dizaina variāciju iespējas ir teju bezgalīgas. Iekšdurvīm ar stiklojumu piedāvājam plašu dizaina stiklu izvēli, lai saglabātu maksimālu gaismas apmaiņu starp telpām arī brīžos, kad durvis ir aizvērtas, vienlaikus, sniedzot privātumu. Dizaina stiklojums var būt arī kā lielisks un unikāls akcents jūsu interjerā.

BALKONA DURVIS: ESTĒTIKAS UN FUNKCIONALITĀTES APVIENOJUMS

SIA “Staļi” ir viena no plašākajām koka balkona durvju izvēlēm internetā. Piedāvājam uz iekšu vai ārpusi veramas balkona durvis ar plašu dizaina variāciju, krāsu toņu un aksesuāru izvēli. Tagad jums ir iespēja pilnībā noteikt sava mājokļa stilu un apliecināt savu lielisko gaumi, izvēloties dizaina stiklojumu vai unikālu krāsas toni. Balkona durvis sniedz ne tikai vairāk dienasgaismas telpā, bet arī ļauj ļoti efektīvi vēdināt telpas un ērti pārvietoties, savienojot iekštelpas ar balkonu vai terasi. Durvju izgatavošanā izmantotie materiāli tiek rūpīgi atlasīti, pārbaudīti un apstrādāti, lai vērtnes būtu izturīgas pret deformācijām un viegli kopjamas. Rāmja konstrukcijas kokmateriāli tiek pareizi sagatavoti apstrādei un īpaši saaudzēti, izmantojot modernas iekārtas. Tas ļauj uzlabot un izcelt koksnes dabiskās īpašības atbilstoši premium klases prasībām. Piešķiriet telpām raksturu, izvēloties pārbaudītu kvalitāti ar SIA “Staļi” koka balkona durvīm.

BĪDĀMĀS DURVIS: ERGONIMISKS UN KOMPANTS DIZAINS

Jums patīk moderni, ērti un kvalitatīvi risinājumi? Bīdāmās durvis ir īstā izvēle. Piedāvājam dažādus koka bīdāmo durvju modeļus un iespēju durvis no ārpuses aprīkot ar krāsotām alumīnija uzlikām, kas ne tikai pasargās koka konstrukcijas, bet arī būtiski atvieglos durvju kopšanu. Izvēloties sev piemērotāko bīdāmo durvju modeli, ņemiet vērā tādus faktorus kā sliekšņa materiālu un augstumu un iespējas durvju dizainu maksimāli pieskaņot jūsu vēlmēm un mājokļa dizainam. Lai gan bīdāmās durvis standarta komplektācijā ir askētiskas, tās iespējams aprīkot ar dekoratīvām starplikām vai līstēm, stikloto plakni vizuāli sadalot. Jebkuru bīdāmo durvju galvenā priekšrocība ir kompakts dizains - to atvēršanai nav nepieciešams papildus platība, jo vērtne vai vērtnes tiek bīdītas uz sāniem. Ja nepieciešams, bīdāmās durvis var būt ne tikai lielisks veids, kā savienot iekštelpas ar, piemēram, āra terasi. Mūsu klienti bieži izvēlas bīdāmās durvis kā iekšdurvju risinājumu, kas viennozīmīgi, piešķirs unikālu akcentu un nepārspējamu skaņas izolāciju jebkurās telpās – gan privātā mājoklī, gan biroja telpās. Kvalitatīva furnitūra un īpaši augstas drošības slēgmehānismi sniegs pārliecību par drošību un izcilu funkcionalitāti ilgtermiņā. Katram bīdāmo durvju modelim tiek uzstādīts tieši konkrētajām durvīm piemērotākā furnitūra no vadošajiem ražotājiem, lai durvju vērtnes būtu viegli atvērt, aizvērt un mehānismus – viegli kopt. SIA “Staļi” koka bīdāmās durvis – mūzīgi aktuāls dizains, kas stāv pāri laikam!

SALOKĀMĀS DURVIS: DIZAINS, KAS AIZRAUJ!

Koka salokāmās durvis ir viens no mūsu pieprasītākajiem produktiem, jo to dizains neatstāj vienaldzīgos. Šādas durvis ir īstais risinājums ikvienam, kurš vēlas un novērtē atvērta tipa dzīves telpu. Salokāmo durvju vērtnes ir pilnībā vai daļēji kompakti sabīdāmas, sniedzot iespēju nemanāmi un plaši savienot iekštelpas ar āru. Ikdienas režīmā šādām durvīm var atvērt tikai vienu no vērtnēm. Ar salokāmajām durvīm jūs iegūsiet jaunu plašumu savā dzīves telpā. Tās ir perfekts risinājums arī, piemēram, kafejnīcām, jo ļauj nemanāmi telpām pievienot āra terasi, sniedzot perfektu pārvietošanās brīvību un neaizņemot daudz vietas. SIA “Staļi” koka bīdāmās durvis lieliski iederēsies gan senākā un klasiskā arhitektūrā, gan modernā, jo mēs piedāvājam plašu krāsojuma toņu klāstu. Bīdāmās durvis ir radītas dzīvei ar plašāku skatu un neierobežotu brīvības sajūtu!

ENERGOEFEKTIVITĀTE UN ILGTSPĒJĪBA: AUGSTAS KVALITĀTES LOGU UN DURVJU NOZĪME

Mūsdienu pasaulē energoefektivitāte un ilgtspējība ir kas vairāk kā tendences vai nākotnes vīzijas. Ilgtspējīgs dzīvesveids aizvien vairāk ienāk mūsu ikdienā un uzstāda jaunas prasības arī koka logu un durvju kvalitātē. SIA “Staļi” vienmēr bijis svarīgi sniegt saviem klientiem vairāk nekā tikai skaistus produktus. Tieši tāpēc katrs koka logu un durvju modelis tiek rūpīgi pārbaudīts mūsu uzņēmuma testos, kā arī – starptautiskās, sertificētās laboratorijās. Viens no mūsu mērķiem ir sasniegt augstākos iespējamos energoefektivitātes rādītājus visiem logiem un durvīm. Nenoliedzami – tas ir svarīgi ikvienam mājokļa saimniekam, jo tiešā veidā atsaucas uz mājas enerģijas patēriņu, kas, likumsakarīgi, ietekmē ikmēneša izdevumus par apkuri vai telpu atdzesēšanu vasaras karstajos mēnešos. Mūsu produktu tehnologi nepārtraukti seko līdzi nozares inovācijām, lai uzzinātu par jaunākajiem izolācijas un apstrādes materiāliem. Labākais risinājums vienmēr būs trīs stiklu paketes izvēle logiem un durvis, kuru vērtnes īpaši cieši pieguļ rāmim. Dzīvo labāk, lētāk un zaļāk ar SIA “Staļi” koka logiem un durvīm!

KVALITATĪVAS IEEJAS DURVIS: JŪSU GAUMES APLIECINĀJUMS

Mēs uzskatām, ka ārdurvis ir kas vairāk par funkcionālu ēkas elementu. Tās veido mājas koptēlu, acumirklī pastāstot par nama saimnieku – kāda ir jūsu gaumes izjūta, cik augstu vērtējat kvalitāti un vai izvēlaties dabai draudzīgus risinājumus. Mēs piedāvājam dažādus ārdurvju dizaina un tehniskos risinājumus, lai jauna līmeņa kvalitāte un zema cena būtu pieejama ikvienam. Neatkarīgi no tā vai vēlaties padarīt ieejas durvis par spilgtu un īpaši unikālu dizaina akcentu jūsu mājas fasādē, vai esat klasisku estētisko vērtību cienītājs, SIA “Staļi” koka ārdurvju klāstā jūs noteikti varēsiet piemeklēt un konfigurēt tieši jūsu iecerēm un vajadzībām atbilstošāko variantu.

LOGU UN DURVJU KRĀSU TENDENCES UN MATERIĀLU IZVĒLE

Dabiski un videi draudzīgi materiāli aizvien vairāk atgriežas mūsu ikdienā. Koks sniedz nepārspējamu noskaņu un piešķir vizuālu siltumu jebkurai telpai. Moderni koka logi un durvis ir lieliska izvēle arī modernas arhitektūras ēkās un interjeros. Mūsu klienti visā Eiropā iecienījuši baltas un tumši pelēkas, pat melnas krāsas koka logus, jo tie izskatās lieliski arī mainoties dizaina tendencēm, stāvot pāri laikiem. Runājot par to, kuri logu un durvju modeļi iekarojuši pieprasītāko produktu līderu pozīcijas – viss atkarīgs no reģiona, uz kuru raugāmies. Mūsu klienti Skandināvijas valstīs iecienījuši TopSving logus un uz āru veramās balkonas durvis, jo tie ir viegli kopjami un šim reģionam dizaina ziņā iersti un pat tradicionāli risinājumi. Latvijas un Centrāleiropas nepārspēti līderi, joprojām, ir uz iekšu veramie logi un uz iekšu veramās balkona durvis, jo šo produktu dizains iederas teju jebkurā ēkā, ļauj ērti vēdināt telpas, izceļas ar īpaši izturīgu konstrukciju un ilgmūžīgu furnitūru. Mēs aktualizējam savu produktu piedāvājumu, lai sniegtu izvēles iespējas ikvienam – gan klasiska, gan modernu dizaina cienītājiem.

PAREIZO LOGU UN DURVJU IZVĒLE JŪSU DROŠĪBAI UN SIRDSMIERAM

Parūpējaties par savu un savu mīļo drošību un sirdsmieru ar uzticamiem koka logiem un durvīm no SIA “Staļi”. Mēs vēlamies, lai mūsu produkti uzlabotu mūsu klientu dzīves kvalitāti daudzējādā ziņā, tajā skaitā, sniedzot papildus drošību jūsu mājās. Atkarībā no konkrētā loga vai durvju modeļa veida, piedāvājam drošus slēgšanas mehānismus un papildaprīkojumu – atvēršanas ierobežotājus, kas ne tikai pasargās mazākos mājas iemītniekus no vērtnes pilnīgas atvēršanas, bet arī ierobežos nevēlamu viesu iekļūšanu jūsu mājoklī.

KVALITATĪVI KOKA LOGI UN DURVIS: INVESTĪCIJA, KAS ATMAKSĀJAS

Ikviens ēkas dizaina un arhitektūras elements piešķir tai ne tikai vizuālo kvalitāti, bet arī ceļ tās finansiālo vērtību. Tas ir vēl viens faktors, papildus augstāk minētajiem, kāpēc SIA “Staļi” koka logi un durvis ir lieliska izvēle. Ienākot telpās ar koka logiem un durvīm, ikviens sajutīs to īpašo un neatkārtojamo ekskluzivitātes sajūtu. Ja arī jums patīk izdarīt pārdomātus un ar skatu nākotnē vērstus lēmumus, plānojot mājokļa būvniecību vai renovāciju, izvēlaties logus un durvis no pārbaudīta un pieredzes bagāta ražotāja, kura produkti ir ilgtspējīgi un ilgmūžīgi – SIA “Staļi”.

Ir radušies jautājumi un vēlies, lai mēs Jums atzvanām?