Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

BRUSAS

Līmētās koka brusas – svarīgs būvniecības elements.  Tās var izmantot koka logu un durvju, mēbeļu un būvmateriālu izgatavošanai.

SIA “Staļi” standartā piedāvā augstākās kvalitātes saaudzētās vai viengabala brusas ar mitruma līmeni līdz 8%. 

Ražošanas procesā kokmateriāli tiek rūpīgi šķiroti, atzīmējot zaru un brāķu vietas, kuras tiek izzāģētas. Audzētās brusas tiek līmētas no garumā audzētām lamelēm. 

SIA “Staļi” brusām ir augsta izturība pret deformācijām un tās nesaraujas. Pateicoties augstajam koksnes blīvumam, tām piemīt arī labas siltumizolācijas īpašības. 

Individuāli vienojoties, piedāvājam izgatavot brusas atbilstoši klienta specifikācijai.

Visi SIA “Staļi” kokmateriāli tiek ražoti atbilstoši augstajiem P-mark (RISE – Zviedrijas nacionālais Testēšanas un Pētniecības institūts) sertifikāta kvalitātes standartiem. 

 

 
KOKSNES IEPAKOJUMA MATERIĀLU TERMISKĀS APSTRĀDES SERTIFIKĀTS KOKSNES IEPAKOJUMA MATERIĀLU TERMISKĀS APSTRĀDES SERTIFIKĀTS
ISO 9001 ISO 9001

KOKSNES IEPAKOJUMA MATERIĀLU TERMISKĀS APSTRĀDES SERTIFIKĀTS

BM TRADA CERTIFICATION Latvija (sertifikācijas iestāde) piešķirtais HT ISPM (International Standards For Phytosanitary Measures No. 15 (ISPM 15) Koksnes iepakojuma materiālu termiskā apstrādes sertifikāts apliecina, ka koksnes iepakojuma materiāla termiskās apstrādes tehnoloģija un procesa kvalitātes kontroles atbilstību Starptautisko fitosanitāro pasākumu standartam ISPM NR.15 (norādījumi par prasībām koksnes iepakojuma materiāliem starptautiskajā tirdzniecībā) un nodrošina kokmateriālu termisko apstrādi 30 minūtēs 56°C temperatūrā. Sertifikāts ļauj eksportēt produkciju ar sertifikātam atbilstošu koksnes iepakojamo materiālu uz daudzām valstīm, piemēram - ASV, Kanādu, Lielbritāniju, Ķīnu u.c.

ISO 9001

ISO 9001 ir universālākais un pasaulē pazīstamākais standarts. Atbilstība šim standartam apliecina klientiem, ka uzņēmums rūpējas par savu preču un pakalpojumu kvalitāti, uzturot kvalitātes vadības sistēmu, periodiski izejot neatkarīgu auditoru pārbaudi un apliecinot sistēmas efektivitāti ar sertifikātu.
ISO 9001 sertifkāts apliecina, ka SIA “Staļi” nodrošina nemainīgi labu produkcijas un pakalpojumu kvalitāti, profesionālu, un efektīvu ražošanas un administrācijas procedūru un dokumentāciju. Atbilstoši šim standartam, SIA “Staļi” uzņēmums ir orientēts uz veiksmīgu un uzticamu komunikāciju ar klientiem viscaur projekta izstrādes gaitā. Augsta līmeņa administratīvās procedūras izpilde ļauj SIA “Staļi” nodrošināt ikviena pasūtījuma izpildi precīzi un noteiktajos termiņos.

Ir radušies jautājumi un vēlies, lai mēs Jums atzvanām?