Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Koka logu un durvju ražošanā tiek izmantoti tikai pārbaudīti materiāli, kas nodrošina augstu kvalitāti gala produktam. SIA „Staļi” komplektē logus un durvis ar furnitūru, ko piegādā nozares vadošās firmas pasaulē - Fix, ASSA, Roto, Spilka, Centor un citas.

Nepārtrauktā kvalitātes kontrole, kas tiek īstenota visā ražošanas ciklā, ļauj uzņēmumam garantēt augstu produktu un servisa kvalitāti. Logi, durvis un citi produkti tiek testēti uzņēmumam piederošā, sertificētā laboratorijā, kā arī sūtīti uz testēšanas institūtiem visā Eiropā, lai atbilstu standartiem un nevainojami izpildītu visas funkcijas.

Uzņēmums SIA „Staļi” nodrošina ne vien augstākās kvalitātes izstrādājumus, bet arī patīkamu un produktīvu komunikāciju. Profesionāli speciālisti vienmēr gatavi palīdzēt un rast risinājumu katrai pasūtītāja iecerei vai ieteikt labāko ideju realizācijas veidu. Kontrole pār pasūtījuma izpildi turpinās līdz klients ir saņēmis vēlamo produktu. Vienmēr tiek izvēlēts īsākais ceļš un mazākais laika patēriņš produkcijas nogādē.

SIA „Staļi” spēj izpildīt jebkuru pasūtījumu nepieciešamajā laikā, apjomā un kvalitātē, garantējot jebkuru problēmu risinājumu divdesmit četru stundu laikā. SIA „Staļi” saglabā saikni ar produkciju arī tās ekspluatācijas laikā.

Lejuplādēt garantijas sertifikātu

Ir radušies jautājumi un vēlies, lai mēs Jums atzvanām?