Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

KĀPĒC KOKA LOGI IR LABĀKI PAR PLASTMASA LOGIEM?

SIA „Staļi” koka logi, atšķirībā no plastmasas logiem, ir viegli atjaunojami un remontējami, turklāt tie nodrošina gaisa apmaiņu.

KĀ KOKA LOGUS PAREIZI KOPT?

Koka logus ir aizliegts mazgāt ar ķīmiskiem līdzekļiem. Tos ieteicams kopt ar firmas SIA ''Staļi'' kopšanas līdzekļiem, vismaz vienu reizi gadā. Līdzekļus iespējams iegūt pie Jūs apkalpojošā SIA "Staļi" pārdošanas projekta vadītāja.

PĒC CIK ILGA LAIKA LOGI BŪS JĀPĀRKRĀSO / JĀPĀRLAKO?

Logu pārkrāsošana atkarīga no klimatiskajiem laika apstākļiem un logu kopšanas. Ja logus regulāri kopj ,tad tie nav jāpārkrāso līdz pat 15 gadiem.

VAI JUMS IR STANDARTA IZCENOJUMS TIPVEIDA MĀJĀM?

Izcenojumi ir atkarīgi no koka tipa, stikla paketes biezuma, krāsas un furnitūras izvēles. Katrs piedāvājums tiek izrunāts individuāli, kas ļauj klientam izvēlēties vispiemērotāko risinājumu sev.

KĀPĒC UZ LOGIEM NO IEKŠPUSES VEIDOJAS KONDENSĀTS? KĀDS IR RISINĀJUMS?

Kondensāta veidošanās uz logiem no iekšpuses ir atkarīga no gaisa mitruma un temperatūras telpās. Nodrošinot labu gaisa apmaiņu, var būtiski samazināt kondensāta veidošanos. Gaisa relatīvajam mitrumam telpās jābūt 40-55%; Izvadāmā gaisa daudzums vai gaisa apmaiņas biežums stundā -vismaz 3m³/m².

KĀDA IR ATŠĶIRĪBA STARP PRIEDES UN OZOLA KOKA LOGIEM?

Firmas produkcija tiek taisīta no masīvkokiem: priedes un ozola. Šīs koku sugas ir vispiemērotākās koka logu izgatavošanai. Abas koku sugas ir atšķirīgas koka raksta struktūrā un izturībā. Ozola koka logi ir izcili ar savu tekstūru un ilggadējo noturību pret apkārtējiem vides faktoriem. Priedes izcilā koka struktūra un mīkstuma pakāpe ļauj vieglāk izveidot vajadzīgo koka loga formu. Priedes svars attiecībā pret ozolu ir daudz mazāks tādējādi vieglāk šāda veida logus pārvietot. Ozola logi ir dārgāki par priedes koka logiem.

KOKA LOGUS IR LABĀK KRĀSOT VAI LAKOT?

Latvijas klimatiskajos apstākļos gan krāsa, gan laka ir vienādi noturīga. Lakotam kokam ir redzama koka struktūra, savukārt veicot apdari ar sedzošo krāsu, koka struktūra nav redzama.

KĀDS IR GARANTIJAS LAIKS?

Koka logu garantijas laiks ir pieci gadi no iemontēšanas brīža. SIA „Staļi” veic garantijas apkopi, pēc klienta lūguma, ja netiek pārkāpts neviens no līgumā minētajiem punktiem un bojājums nav radies klienta vainas pēc.

CIK MAKSĀ PIEGĀDE?

Uz šo brīdi piegāde izmaksā 0,65 Eur/km. Cena attiecas tikai uz piegādēm Latvijas teritorijā.

VAI PAR STĀVU AUGSTUMU IR PAPILDUS SAMAKSA?

Ja logu piegāde un montāža atrodas augstāk par 1. stāvu, tad par katru stāvu klientam papildus jāmaksā aptuveni 1,50 Eur par katru vienību.

VAI VARAM IZGATAVOT NEREGULĀRAS FORMAS LOGUS?

Varam izgatavot dažādas formas logus - trīsstūra, arkveida, apļveida un ovāla.

VAI IZGATAVOJAT LOGUS UN DURVIS ARĪ PĒC KLIENTA DOTAJIEM IZMĒRIEM? VAI JUMS IR NOTEIKTI STANDARTA IZMĒRI?

Mums nav noteikti standarta izmēri. Visus pasūtījumus mēs izgatavojam individuāli pēc klienta izmēriem un vēlmēm.

KĀDĒĻ 3 STIKLU PAKETE NO RĪTA APRASO NO ĀRPUSES?

No rīta, uzlecot saulei, ap māju aktivizējas gaisa slāņu kustība virzienā uz augšu, jo gaiss pamazām iesilst. Savā kustībā uz augšu siltais un mitrais gaiss saskaras ar logu 3 stiklu paketes virsmu, bet tā vēl ir ar āra gaisa nakts temperatūru, tātad zemāku par augšupejošā gaisa temperatūru. Rezultātā veidojas aprasošanai (rasas veidošanās) labvēlīgi apstākļi. Tas ir iespējams tikai tāpēc, ka 3 stiklu pakete pietiekami ilgi un efektīvi saglabā siltuma izolācijas pretestību, un logs paspēj norasot, kas pēc noteikta laika, izlīdzinoties apkārtējās vides temperatūrai, izzūd. Tā ir labu logu īpatnība, kas ir tikai īslaicīga parādība un nerada negatīvas sekas.

Lai ārējās loga rūts ārpusē veidotos kondensācija, ir nepieciešami šie pieci apstākļi:

  • zema loga U vērtība;
  • skaidras nakts debesis;
  • brīvs skats uz debesīm;
  • liels mitrums;
  • mierīgs laiks vai tikai viegls vējš.

KUR IR IESPĒJAMS IEGĀDĀTIES STAĻI RAŽOTĀS KOKSKAIDU GRANULAS?

Staļi ražotās kokskaidu granulas ir iespējams iegādāties mūsu interneta veikalā kā arī lielākajos būvmateriālu veikalos un pie mūsu sadarbības partneriem Biowood un Luxwood.

Ir radušies jautājumi un vēlies, lai mēs Jums atzvanām?