Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

 

SIA “STAĻI” REGULĀRI VEIC BŪTISKUS IEGULDĪJUMUS JAUNU PRODUKTU UN TEHNOLOĢIJU ATTĪSTĪŠANĀ UN NEPĀRTRAUKTI PILNVEIDO RAŽOŠANAS PROCESU, SEKOJOT LATVIJAS UN EIROPAS TIRGUS PRASĪBĀM. UZŅĒMUMA MĒRĶIS IR RAŽOT KVALITATĪVU, MODERNU, VIDEI UN CILVĒKAM DRAUDZĪGU PRODUKTU.

Uzņēmumā SIA “Staļi” liela uzmanība tiek veltīta kvalitātes nodrošināšanai. Produkcija regulāri tiek testēta uzņēmumam piederošā sertificētā laboratorijā, kā arī tiek nosūtīta testēšanai uz sertificēšanas uzņēmumiem daudzviet Eiropā - Zviedrijas Valsts tehnisko pētījumu institūtu, Britu standartizācijas institūciju (BSI) Apvienotajā Karalistē un Rozenheimas sertifikācijas centru Vācijā. Uzņēmuma iekšējais kvalitātes kontroles dienests pārrauga un pārbauda izstrādājumus visā ražošanas procesā.

SIA “Staļi” koka logu un durvju ražošanā izmanto jaunākās paaudzes tehnoloģijas, tajā skaitā, profesionālās Weinig un Homag iekārtas. SIA “Staļi” piedāvā izgatavot dažādu formu un izmēru logus un durvis, kurus iespējams aprīkot ar modernākajām ventilācijas un drošības sistēmām un aksesuāriem. Kvalitatīvas līmētās koksnes, kas ražota SIA “Staļi”, izmantošana logu un durvju izgatavošanā padara tos izturīgākus pret deformāciju un ilgmūžīgākus ekspluatācijā.

SIA “Staļi” koka logus un durvis aprīko tikai ar Eiropā atzītiem, pārbaudītiem un kvalitatīviem logu mehānismiem un aksesuāriem no tādiem ražotājiem kā ASSA„Fix“,”Roto“, „Spilka“, „Centor“ u. c.

Pateicoties plašajām tehniskajām iespējām un dizaina risinājumiem, SIA “Staļi” koka logi un durvis ir atzīti visā Eiropā. Augstais darbinieku kvalifikācijas līmenis nodrošina, ka tie kalpos ilgi un uzticami. Konsultējoties ar SIA “Staļi” speciālistiem, klients var pasūtīt koka logus un durvis atbilstoši individuālajām vēlmēm.

Logi

Gadsimtu gaitā koka logu izgatavošanas tehnoloģijas ir būtiski attīstījušās un šī brīža iespējas ļauj tos izgatavot ar būtiski augstāku izturību pret deformāciju un laika apstākļu nelabvēlīgo ietekmi. SIA “Staļi” koka logu izgatavošanā izmanto tikai augstakās kvalitātes priedes, lapegles vai ozola koksni.

Logi ir būtisks jebkuras ēkas arhitektūras un funkcionālais elements, kas nepārtraukti tiek pakļauts laika apstākļu izmaiņām. SIA “Staļi”, lai aizsargātu koka logus un pagarinātu to kalpošanas mūžu, izvēlas tikai augstākās kvaltātes krāsas un lakas no tādiem ražotājiem kā Remmers un Sigma ražotāju katalogiem. Šīm krāsām un lakām, papildus plašajam toņu klāstam, ir augsta izturība pret temperatūras izmaiņām un mitrumu, kas ļauj pasargāt koka loga daļas ilgtermiņā. Papildus aizsardzībai, SIA “Staļi” piedāvā no ārpuses logus aprīkot ar alumīnija uzlikām. Ievērojot koka logu kopšanas norādījumus, SIA “Staļi” ražotie koka logi ne tikai kalpos ilgi un uzticami, bet arī saglabās vizuālo kvalitāti.

SIA “Staļi” piedāvā plašu koka logu dizainu un tehnoloģisko risinājumu klāstu, kurā ikviens var piemeklēt sev atbilstošu risinājumu.

 

Durvis

SIA “Staļi” piedāvā dizainiski augstvērtīgas un kvalitatīvas koka iekšdurvis, ārdurvis un balkona durvis no priedes, lapegles, ozola vai eksotiskās meranti koksnes. Tehnoloģiskās iespējas un meistaru gadiem uzkrātā pieredze sniedz iespēju piedāvāt SIA “Staļi” klientiem tikai augstākās kvalitātes koka durvis.

Lai piešķirtu papildus estētisko vērtību, SIA “Staļi” piedāvā durvis krāsot ar augstas kvalitātes krāsām vai laikām no Remmers vai Sigma, kas sniegs durvīm papildus aizsardzību pret apkārtējās vides ietekmi. Papildus krāsojumam, piedāvājam no ārpuses durvis aprīkot ar papildus aizsargelementu - alumīnija uzlikām. Piedāvājam arī dažādus risinājumus iekšdurvju un ārdurvju pildiņiem – masīvkoka, profilēta koka, HDF vai finiera pildiņus ar vai bez alumīnija uzlikām.

SIA “Staļi” piedāvā durvju dizainu personalizēt, izveidojot unikālu kokgriezumu durvīs pēc klienta izvēlēta dizaina. Papildus akcentam, piedāvājam durvīs iestrādāt kādu no teksturētajiem, tonētajiem vai paaugstinātas izturības stikliem, kuru piedāvājums, tāpat kā citu aksesuāru klāsts, ir ļoti plašs. Neatkarīgi no durvju veida, SIA “Staļi” ražotās koka durvis tiek aprīkotas tikai ar augstākās izturības vērtņu un slēdzeņu mehānismiem, kas ir pierādījuši sevi kā uzticamus ilgtermiņā.

 

Bīdāmās durvis

SIA “Staļi” piedāvā aktuālākajām arhitektūras tendencēm atbilstošas un tehnoloģiski modernas bīdāmās koka durvis. Bīdāmās koka durvis ir ergonomisks risinājums telpām, kurās nepieciešams nodrošināt maksimālu gaismas piekļuvi un gaisa apmaiņu, neizmantojot papildus telpas platību. Šāda tipa durvis ir populārs risinājums ne tikai privātmājās, bet arī publiskās ēkās, piemēram, restorānos ar izeju uz āra terasi. Bīdāmās durvis var kalpot arī kā orģināls un ērts telpas atdalošs elements.

SIA “Staļi” piedāvā bīdāmās koka durvis aprīkot ar teksturētu, tonētu, skaņu izolējošu vai rūdītu stiklu, kas sniegs papildus komfortu. SIA “Staļi” piedāvā modernākos durvju slēdzeņu risinājumus, kas, sniedz papildus drošību. Augstas kvalitātes vērtņu mehānismi, ar kuriem aprīkotas SIA “Staļi” bīdāmās koka durvis, kalpos ilgi un uzticami, sniedzot maksimālu komfortu.

Profesionālās Remmers un Sigma krāsas un lakas, kuras izmanto SIA “Staļi” produktu apstrādē, aizsargā bīdāmo durvju rāmi pret ārējās vides apstākļiem un ļauj saglabāt durvju sākotnējo izskatu ilgāk. Atbilstoši klienta vēlmēm, koka bīdāmās durvis ar krāsojuma vai lakas palīdzību var izcelt vai pieskaņot interjera un ēkas fasādes prasībām.

Izvēloties SIA “Staļi” ražotās bīdāmās koka durvis, klients var būt drošs, ka, neatkarīgi no durvju veida un dizaina, tiks piedāvāts tikai modernākais un labākais risinājums. SIA “Staļi” profesionālie konsultanti palīdzēs izvēlēties piemēroto plašajā tehnoloģisko un dizaina iespēju klāstā un rast labāko risinājumu jebkurām prasībām.

 
 
Ir radušies jautājumi un vēlies, lai mēs Jums atzvanām?