Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Granulu e-veikals

6 mm kokskaidu granulas
252.00EUR 15KG MAISOS
250.00EUR BIG BAG
6 mm kokskaidu granulas pakotas 15 kg polietilēna maisos. Uz vienas paletes ir 65 maisi ar kopējo granulu svaru 975 kg.

6 mm kokskaidu granulas iepakotas BIG BAG ar kopējo granulu svaru 975kg.

EN Plus sertifikāta ID Nr. LV 006
Summa: 252.00 Eur
Cena bez atlaides: 262.00 Eur
Cena par tonnu: 258.46 Eur
(bez PVN)
Pievienot grozam
Vairāk informācijas par piegādes cenām un pasūtījuma veikšanu, iespējams uzzināt pievienojot produktu grozam.

Spied šeit, lai dotos uz biežāk uzdoto jautājumu sadaļu un atrastu atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem!

PREMIUM KVALITĀTES KOKSKAIDU GRANULAS

Kokskaidu granulas ir biomasas kurināmais. Biomasa ļauj uzņemto saules enerģiju izmantot telpu apsildīšanā. Kokskaidu granulas ir atjaunojams kurināmais, kas ir draudzīgs apkārtējai videi un tās sadedzinot rodas siltumenerģija.

SIA „Staļi” ražo augstas kvalitātes kokskaidu granulas no skuju koku zāģbaļķu skaidām, kas paliek pāri, ražojot logus, durvis un citus produktus. Šādi kokmateriāli tiek izmantoti pilnībā.

Ražošanas laikā regulāri veiktās kvalitātes pārbaudes liecina par to, ka uzņēmumam ir vienas no kvalitatīvākajām granulām Latvijā. To apliecina arī SGS institūcijas (pasaulē vadoša un atzīta testēšanas, pārbaužu un sertificēšanas kompānija) veikto testa rezultātu atbilstība premium kvalitātes kokskaidu granulām. Atbilstoši testa rezultātiem, uzņēmums 2013. gadā ieguvis Vācijas DINplus sertifikātu un 2015. gada sākumā iegūvis Eiropas kopējo ENplus-A1 sertifikātu.

Kokskaidu granulas tiek ražotas pēc īpašas, uzņēmumā izstrādātas, tehnoloģijas, kas saudzē kokskaidu granulu, tādejādi sniedzot augstāko kvalitāti.

Uzņēmums piedāvā:

  • 6 mm kokskaidu granulas, kas tiek pakotas uz koka paliktņiem pa 15 kg maisiem, kopā 0,975 tonnas uz viena paliktņa;
  • 8 mm kokskaidu granulas, kas tiek pakotas uz koka paliktņiem pa 16 kg maisiem, kopā 0,975 tonnas uz viena paliktņa;
  • Pakot granulas Big Bag maisos jeb mīkstajos konteineros līdz 1,1 tonnai, kas piemēroti apjomīgu kravu transportēšanai un glabāšanai;
  • Klienta vajadzībām atbilstošus granulu pakošanas risinājumus (maisu skaits uz paletēm, pakošana klienta dizaina maisos u.c.);
  • Granulas pako uz koka paliktņiem (95 x 115 cm).

Kokskaidu granulu paliktņi tiek pakoti īpašā plēves pakojumā, kas tos aizsargā pret dabas apstākļu nelabvēlīgo ietekmi (lietu, sniegu, UV stariem u.c.) un nodrošina iespēju uzglabāt tos āra apstākļos.

Pieejamas lētas, Latvijā ražotas, augstākās kvalitātes skujkoku granulas iegādei interneta veikalā. Zemas cenas granulām pērkot ar piegādi 10-15 darba dienu laikā. Nodrošinām piegādi visā Latvijā, līdz pat Jūsu mājas durvīm. Izvēlies kvalitatīvas apkures granulas!

Kokskaidu granulu testēšanas rezultāti:

Diametrs 6 mm
Mitrums 5.9 %
Pelni 0.2 %
Siltumspēja 4.9 kWh/kg; 
Smalkās daļiņas 0.2 %
Bēruma blīvums 670 kg/m3
Nobirzums 1.4 %

Palete 975kg, Big Bag 1000kg, maisi 15kg

 

Spied šeit, lai dotos uz biežāk uzdoto jautājumu sadaļu un atrastu atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem!

DINPLUS SERTIFIKĀTS DINPLUS SERTIFIKĀTS
ENPLUS-A1 SERTIFIKĀTS ENPLUS-A1 SERTIFIKĀTS
PIEGĀDES ĶĒDES SERTIFIKĀTS PIEGĀDES ĶĒDES SERTIFIKĀTS
ISO 9001 ISO 9001

DINPLUS SERTIFIKĀTS

Kvalitātes zīme DINplus ar stingrajām prasībām ir pasaulē atzīta kvalitātes zīme kokskaidu granulām, visā pasaulē tā piešķirta aptuveni 200 uzņēmumiem. DINplus sertifikācijai uzticas koksnes granulu tirgotāji un pircēji ne tikai Eiropā. Ja ir nepieciešamas augstas kvalitātes kokskaidu granulas, šī sertifikācijas sistēma to garantē. Centrālapkures katlu un krāšņu ražotāji labprāt uzsver, cik svarīgi ir izmantot tikai kokskaidu granulas ar kvalitātes sertifikātu DINplus, jo, izmantojot DINplus kokskaidu granulas, var samazināt apkures katlu ekspluatācijas problēmas. DINplus kvalitātes zīme rada drošības sajūtu klientiem. Viņi var būt pārliecināti, ka neatkarīga, neitrāla un uzticama institūcija ir rūpīgi pārbaudījusi granulu atbilstību visiem to ražošanas procesam noteiktajiem sertifikācijas kritērijiem. Ārēja uzraudzība nodrošina produkcijas kvalitātes prasību ievērošanu ražošanas procesā. Klientiem šie aspekti rada pievienoto vērtību, kas palīdzēs izlemt, kuru produktu pirkt. Nelielām krāsnīm paredzētām kokskaidu granulām tiek piešķirta kvalitātes zīme DINplus, ja tās atbilst Eiropas standarta DIN EN 14961-2 un citu DIN CERTCO sertifikācijas shēmā iekļauto standartu prasībām. DIN CERTCO ir pirmā sertifikācijas institūcija, kas 2002.gadā uzsāka kokskaidu granulu sertifikāciju. Kopš tā laika tā kļuvusi par vadošo sertificētāju šajā jomā.

ENPLUS-A1 SERTIFIKĀTS

ENplus sertifikācijas process 2010. gadā tika aizsākts Vācijā, un kopš tā laika tas ir strauji guvis popularitāti visā Eiropā. ENplus prečzīme pieder Eiropas biomasas asociācijai AEBIOM. Sertifikāts ne vien atbilst EN 14961-2 prasībām, bet arī uzstāda vēl striktākus kvalitātes kritērijus. Šī kvalitātes zīme liecina par zemu emisiju līmeni un ērtu apkures procesu ar augstu siltumspēju. Pirmo reizi visu piegādes ķēdi ietver viena sertifikācijas sistēma. ENplus kvalitātes zīme tiek piešķirta visai kokskaidu granulu piegādes ķēdei — no ražošanas līdz pat piegādei gala klientam, tādējādi nodrošinot ne tikai kvalitāti, bet arī caurredzamību. 2014. gadā tika saražoti 6,5 miljoni tonnu granulu, kam piešķirta ENplus kvalitātes zīme. Šis apjoms atbilst aptuveni 60 % no kopējā granulu apjoma, kas Eiropā tiek patērēts apkurei.

PIEGĀDES ĶĒDES SERTIFIKĀTS

Uzņēmumam ir Piegādes ķēdes sertifikāts (licences kods FSC®-C109515), kas apliecina atbilstību Mežu uzraudzības padomes (FSC®-C109515 - Forest Stewardship Council®) Piegādes ķēdes standartam.
Uzņēmuma izveidotā kontroles sistēma garantē materiālu ražošanas pilnīgu izsekojamību, kas nodrošina ražošanas materiālu pilnīgu plūsmu, sākot no piegādātiem baļķiem un beidzot ar gala produktu iekraušanu un aizvešanu. SIA "Staļi" ražošanā izmanto ar FSC® zīmi marķētu koksni, kas norāda, ka koksne ir iegūta no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem.

ISO 9001

ISO 9001 ir universālākais un pasaulē pazīstamākais standarts. Atbilstība šim standartam apliecina klientiem, ka uzņēmums rūpējas par savu preču un pakalpojumu kvalitāti, uzturot kvalitātes vadības sistēmu, periodiski izejot neatkarīgu auditoru pārbaudi un apliecinot sistēmas efektivitāti ar sertifikātu.
ISO 9001 sertifkāts apliecina, ka SIA “Staļi” nodrošina nemainīgi labu produkcijas un pakalpojumu kvalitāti, profesionālu, un efektīvu ražošanas un administrācijas procedūru un dokumentāciju. Atbilstoši šim standartam, SIA “Staļi” uzņēmums ir orientēts uz veiksmīgu un uzticamu komunikāciju ar klientiem viscaur projekta izstrādes gaitā. Augsta līmeņa administratīvās procedūras izpilde ļauj SIA “Staļi” nodrošināt ikviena pasūtījuma izpildi precīzi un noteiktajos termiņos.

Spied šeit, lai dotos uz biežāk uzdoto jautājumu sadaļu un atrastu atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem!

Ir radušies jautājumi un vēlies, lai mēs Jums atzvanām?
+371