Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik maksā granulas?

Aktuālās granulu cenas vienmēr redzēsiet mūsu interneta veikalā https://www.stali.lv/lv/granulas

Vai granulu cena norādīta ar PVN?

Granulu cena, kura redzama pirms preces pievienošanas grozam, ir norādīta bez PVN, jo granulu pirkumam var tikt piemērotas 3 PVN likmes:

  • 0% – juridiskai personai, kas ir PVN maksātājs;
  • 12% – privātpersonai;
  • 21% – juridiskai personai, kas nav PVN maksātājs.

Atbilstošā PVN likme tiks piemērota pirkuma grozā, kad klients norādīs, kas būs pircējs.

Vai granulas ir pieejamas?

Ja interneta veikalā ir iespēja iegādāties granulas un nav paziņojuma, ka granulas izpārdotas, tad tās ir pieejamas un pasūtījumu var droši veikt.

Cik ilgā laikā notiek granulu piegāde?

Granulu piegādes termiņš ir mainīgs un tas ir atkarīgs no pieprasījuma un sezonas. Pavasara un vasaras mēnešos piegāde aizņem 5 līdz 10 darba dienas, bet rudens un ziemas mēnešos 10 līdz pat 15 darba dienas.

Cik maksā piegāde?

Piegādes izmaksas būs redzamas pirkuma grozā un tās aprēķinās automātiski, norādot vēlamo palešu daudzumu un ievadot precīzu piegādes adresi (pasta indekss ir obligāts).

Cik paletes iespējams piegādāt ar vienu automašīnu?

Vienas piegādes ietvaros ir iespējams aizvest no 1 līdz 10 paletēm. Ja pasūtījumā ir vairāk par 10 paletēm, tad piegādi nodrošinās divas automašīnas.

Kāda automašīna nodrošina piegādi?

Automašīna, kas ierodas pie klienta uz piegādi, ir ~ 12 tonnas smaga, 9 metrus gara, 2,45 metrus plata un 4 metrus augsta. Mašīna ir aprīkota ar liftu paletes izkraušanai no mašīnas un palešu ratiņiem, lai paleti novilktu no lifta. Ņemiet vērā, ka autovadītājs paleti pārvietos tikai 5 metru rādiusā no automašīnas atrašanās vietas.

Kas jānodrošina piegādes adresē, lai piegāde notiktu veiksmīgi?

  • Piebraucamā ceļa un vārtu platumam ir jābūt vismaz 4 metrus platam.
  • Ceļa segumam jābūt stabilam un stingram, lai pa to droši varētu pārvietoties kravas mašīna, kuras pilna masa pārsniedz 10 tonnas.
  • Jāpārliecinās vai automašīnas piebraukšanai netraucē zemi koku zari. Ziemas periodā, iebraucamajam ceļam jābūt notīrītam.
  • Pievērsiet uzmanību, lai Jūsu piegādes adrese atrodas vietā, kur nav ierobežojoša ceļa zīme, kas liegtu transportlīdzeklim, kas pārsniedz 10 tonnu svaru, iebraukt teritorijā.
  • Veicot piegādes privātmāju rajonos, Jums jānodrošina, lai kravas mašīnai būtu pietiekami liela, brīva teritorija, lai veiktu apgriešanās manevrus.
  • Paletes izkraušanai no mašīnas ir nepieciešama cieta zemes virsma, lai ar palešu ratiņiem varētu paleti nocelt no mašīnas lifta. Ja izkraušanas vietā ir zāliens, grants vai smilts, tad lūgums sagatavot stingru materiālu (dēļus, metāla/koka plāksnes, utt.) uz kura varēs paletes novietot.

Kā es uzzināšu, kad ir gaidāma pasūtījuma piegāde?

Dienā, kad pasūtījums tiek nodots kurjeram, Jūs saņemsiet SMS no DB Schenker uz pasūtījumā norādīto telefona numuru. Atverot īsziņā atsūtīto interneta pārlūka saiti Jūs varēsiet apstiprināt piedāvāto piegādes datumu vai izvēlēties sev ērtāku piegādes dienu. Piegādes dienā automašīnas vadītājs zvanīs 1h pirms piegādes.

Kā es varu norēķināties par granulu pasūtījumu?

Interneta veikalā par pirkumiem ir iespēja norēķināties ar maksājuma karti vai veikt maksājumu izmantojot internetbanku. Visi SIA "Staļi" tiešsaistes veikalā veiktie maksājumi ir droši un tiek garantēta pilnīga maksātāja datu aizsardzība.

Par pasūtījumu norēķināties skaidrā naudā nav iespējams.

Vai automašīnas vadītājs granulas sanesīs iekštelpās?

Granulu sanešana iekštelpās neietilpst piegādes pakalpojumā un šādu pakalpojumu nav iespējams iegādāties.

Vai varu pats braukt pakaļ granulām uz ražotni?

Klientam ir iespēja interneta veikalā iegādāties granulas un pašiem tās saņemt mūsu ražotnē, kas atrodas adresē “Ķingas”, Priekuļu pag., Cēsu novads, LV-4126

Par granulu pirkumu var norēķināties tikai interneta veikalā, norēķināties klātienē nav iespējams.

Ir radušies jautājumi un vēlies, lai mēs Jums atzvanām?