Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Roto Patio Z Tilt & Slide bīdāmās durvis

Roto Patio Z Tilt & Slide bīdāmās durvis

SIA “Staļi” piedāvā koka Roto Patio Z atgāžamās un bīdāmās durvis, kas, pateicoties augstas kvalitātes Roto mehānismam, ir ērti un viegli lietojamas. Izcila funkcionalitāte un telpas ekonomija padara šīs durvis par lielisku risinājumu ikvienam. 

 

Roto Patio Z atgāžamās un bīdāmās durvis ir lieliska alternatīva logiem vai balkona durvīm, ļaujot droši un efektīvi vēdināt telpas arī ēkās, kur ir bērni vai mājdzīvnieki. Šīs druvis nodrošina ne tikai gaisa cirkulāciju telpā, bet arī labu siltumizolāciju. Lai uzlabotu durvju drošību, SIA “Staļi” piedāvā aprīkot durvis ar rūdīto stiklu, kurš ir izturīgāks pret treicieniem, kā arī, sasišanas gadījumā, sadalās mazāk bīstamos gabaliņos, neveidojot asas lauskas. Piedāvājam izmantot arī stiklus ar skaņas vai saules aizsardzību.

 

SIA “Staļi” piedāvā klientiem arī plašu dekoratīvo elementu un toņu izvēli, ļaujot Roto Patio Z durvis pielāgot konkrēta interjera prasībām. 

 

Komplektācija

Izgatavošana un piegāde

Aksesuāri un iespējas

Stikli

Izejmateriāls: Priede optimēta, priede natūra vai ozols

Rāmis: 68, 78 vai 90 x 82 mm

Vērtne: 68, 78 vai 90 x 82 mm

Stikls: Divu (26 mm) vai trīs (36 vai 48 mm) stiklu pakete ar selektīvo pārklājumu un argona gāzi

Alumīnija ūdens noteces uzlika

Rokturi: Roto Frank

Eņģes: Roto Frank

Slieksnis: Koks/alumīnijs

Apdare: Remmers vai Sigma lakas vai krāsas pēc RAL vai NCS kataloga 

Saistītie produkti:
Ir radušies jautājumi un vēlies, lai mēs Jums atzvanām?