Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Vēsturiskie logi

Vēsturiskie logi

Vēsturisko logu kopiju izgatavošanā SIA „Staļi” piedāvā logu drošības risinājumu un eņģu sistēmu plašu klāstu, apvienojot sākotnējo logu dekoratīvos elementus un dizainu ar mūsdienu tehnoloģijām, kas uzlabo logu termoefektivitāti, izturību un drošību.

SIA "Staļi" piedāvā izvēlēties logus, kas ir izgatavoti no laminēta masīvkoka vai kokmateriāliem ar ķīļtapu savienojumiem. Plašā rokturu, dekoru un krāsu izvēle ļauj saskaņot šos logus ar jebkāda veida arhitektūru un izgatavot tos pēc iespējas līdzīgus oriģinālam. Turklāt šiem logiem ir mūsdienu prasībām atbilstoša termoefektivitāte.

SIA „Staļi” var lepoties ar daudzu gadu pieredzi un lielu skaitu īstenoto projektu, īpaši izgatavojot Latvijai un citām valstīm raksturīgus vēsturiskos logus.

Iespējams izgatavot dažādu formu un izmēru vēsturiskos logus, pielāgojot tos katra konkrētā projekta vajadzībām. Logiem var būt taisnstūra, trijstūra, apļa vai cita forma. Tie var būt atverami vai neverami. 

Vēsturiskos logus var lakot vai krāsot interjeram atbilstošās krāsās un toņos, vienlaikus saglabājot oriģinālo koka tekstūru. Dizainu var izvēlēties pēc pasūtītāja individuālajām prasībām un vēlmēm. 

 

Komplektācija

Izgatavošana un piegāde

Aksesuāri un iespējas

Stikli

Saistītie produkti:
Ir radušies jautājumi un vēlies, lai mēs Jums atzvanām?