Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

ZĀĢMATERIĀLI

SIA “Staļi” piedāvā nežāvētus un žāvētus apzāģētos dēļus ar mitruma līmeni līdz 8%.

Dēļi ir rūpīgi apstrādāti un izgatavoti no koksnes, kas iegūta tikai atbildīgi apsaimniekotos mežos.

Žāvēti ar modernākajām koksnes žāvēšanas iekārtām, visi SIA “Staļi” kokmateriāli izceļas ar augstu kvalitāti, izturību, vienlaikus saglabājot koksnes dabīgās īpašības – labus siltumizolāciju un estētisko kvalitāti.

Individuāli vienojoties, piedāvājam izgatavot nežāvētus un žāvētus dēļus atbilstoši klienta individuālajai specifikācijai.

Nodrošinam arī liela apjoma pasūtījumus.

Visi SIA “Staļi” kokmateriāli tiek ražoti atbilstoši augstajiem SP (Sveriges Tekniska Forskningsinstitut) sertifikāta kvalitātes standartiem.

 
KOKSNES IEPAKOJUMA MATERIĀLU TERMISKĀS APSTRĀDES SERTIFIKĀTS KOKSNES IEPAKOJUMA MATERIĀLU TERMISKĀS APSTRĀDES SERTIFIKĀTS
ISO 9001 ISO 9001

KOKSNES IEPAKOJUMA MATERIĀLU TERMISKĀS APSTRĀDES SERTIFIKĀTS

BM TRADA CERTIFICATION Latvija (sertifikācijas iestāde) piešķirtais HT ISPM (International Standards For Phytosanitary Measures No. 15 (ISPM 15) Koksnes iepakojuma materiālu termiskā apstrādes sertifikāts apliecina, ka koksnes iepakojuma materiāla termiskās apstrādes tehnoloģija un procesa kvalitātes kontroles atbilstību Starptautisko fitosanitāro pasākumu standartam ISPM NR.15 (norādījumi par prasībām koksnes iepakojuma materiāliem starptautiskajā tirdzniecībā) un nodrošina kokmateriālu termisko apstrādi 30 minūtēs 56°C temperatūrā. Sertifikāts ļauj eksportēt produkciju ar sertifikātam atbilstošu koksnes iepakojamo materiālu uz daudzām valstīm, piemēram - ASV, Kanādu, Lielbritāniju, Ķīnu u.c.

ISO 9001

ISO 9001 ir universālākais un pasaulē pazīstamākais standarts. Atbilstība šim standartam apliecina klientiem, ka uzņēmums rūpējas par savu preču un pakalpojumu kvalitāti, uzturot kvalitātes vadības sistēmu, periodiski izejot neatkarīgu auditoru pārbaudi un apliecinot sistēmas efektivitāti ar sertifikātu.
ISO 9001 sertifkāts apliecina, ka SIA “Staļi” nodrošina nemainīgi labu produkcijas un pakalpojumu kvalitāti, profesionālu, un efektīvu ražošanas un administrācijas procedūru un dokumentāciju. Atbilstoši šim standartam, SIA “Staļi” uzņēmums ir orientēts uz veiksmīgu un uzticamu komunikāciju ar klientiem viscaur projekta izstrādes gaitā. Augsta līmeņa administratīvās procedūras izpilde ļauj SIA “Staļi” nodrošināt ikviena pasūtījuma izpildi precīzi un noteiktajos termiņos.

Ir radušies jautājumi un vēlies, lai mēs Jums atzvanām?